Відкриття п’ятого магазину DomComfort

Відкриття п’ятого магазину DomComfort

Шановні клієнти!

Мережа DomComfort продовжує розширюватися – у Києві відкрився вже п’ятий наш магазин. Тут ви зможете оформити розстрочку на будь-який товар.

DomComfort ставить собі на меті відкрити можливості комфортного побуду кожному, хто бажає жити у затишному домі. Саме тому ми пропонуємо прості та лояльні умови розстрочки на побутову техніку. Ми надаємо розстрочку без довідки про доходи, нам не важлива кредитна історія, а також розглядаємо заявки від студентів та пенсіонерів. Натомість вам необхідно буде лише сплачувати фіксований щомісячний платіж та користуватися обраною технікою одразу ж після схвалення заявки.
Ознайомитися з усім асортиментом DomComfort можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Якщо ж ви не можете визначитися з вибором, маєте питання щодо самої техніки чи умов розстрочки – завітайте до одного з магазинів мережі! Менеджери DomComfort допоможуть вирішити будь-які питання.
Ми раді, що сервіс DomComfort вже допоміг зробити свій дім кращим та зручнішим багатьом нашим клієнтам. І завдяки розширенню мережі ми стаємо доступнішими для більшої кількості покупців. Приходьте до нового магазину і дозвольте собі жити з комфортом!


Чекаємо на вас за адресою м. Лісова, вул. Попудренко, 90/2(біля ТЦ «Маяк»)
Магазин працює щодня з 9:00 до 20:00

07.02.2020

Повернення до списку

Передзвоніть мені