Каталог товарів

Чому варто орендувати онлайн в DomComfort


Справжній дім повинен бути затишним і зручним. Проте як зробити житло комфортним, якщо не має можливості одразу купити необхідні меблі та побутову техніку? Компанія DomComfort пропонує вигідний варіант – орендувати потрібні товари онлайн. У нас немає прихованих платежів, ви щомісячно сплачуватимете лише оговорену фіксовану суму і в цей же час вже будете користуватися необхідними речами.DomComfort прагне зробити якісну побутову техніку та електроніку доступними кожному, тому ми відкриті для клієнтів від 18 і оформлюємо оренду онлайн без довідки про доходи.


Переваги DomComfort


Чим оренда товарів DomComfort відрізняється від інших пропозицій? Мета компанії – створити вигідні умови для широкого кола клієнтів, тому ми звернули увагу на важливі моменти, які часто стають на заваді тим, хто вирішив орендувати товари.


DomComfort пропонує наступне:  • Оформлення договору без довідки про доходи. Ми не вимагаємо довідки про офіційний прибуток, для нас важливо зрозуміти, що ви можете сплачувати щомісячний платіж.


  • Нам не важлива кредитна історія. На відміну від банків та інших установ, для нас ця інформація не є вирішальною. Це дає можливість стати нашим клієнтом навіть тим, хто ще жодного разу не орендував або брав товар у кредит. Зокрема ми пропонуємо доступну оренду для студентів.


  • Можливість орендувати товари без першого внеску і сплачувати лише фіксований щомісячний платіж. Мабуть вам знайома ситуація, коли придбання необхідного товару треба було відкладати лише тому, що саме зараз на нього не було початкової суми? DomComfort вирішує цю проблему – пропонує різні варіанти сплати та прозорі умови без прихованих платежів.


  • Якісна побутова техніка. Компанія пропонує своїм клієнтам лише брендові товари з офіційною гарантією. За гарантійним випадком техніка може бути полагоджена безкоштовно. Якщо ж поламка суттєва, на час ремонту ми замінимо її на аналогічну.


Не можете визначитися з вибором?


Вибрати необхідну побутову техніку чи електроніку – досить непроста задача. Адже ринок пропонує безліч пропозицій, а розбиратися у всіх тонкощах часто просто немає часу. Тож ви можете проконсультуватися у наших спеціалістів – вони допоможуть підібрати необхідний товар, який підійде вам за ціною та характеристиками. Далі ви зможете оформити моментальну оренду на обрану річ і вже найближчим часом користуватися нею.Нам НЕ важлива Ваша кредитна історія

Нам НЕ важлива Ваша кредитна історія

Нам не потрібна довідка про доходи

Нам не потрібна довідка про доходи

Якщо ви не можете більше платити - просто поверніть товар

Якщо ви не можете більше платити - просто поверніть товар

Зручний фіксований щомісячний платіж, більше ніяких прихованих платежів

Зручний фіксований щомісячний платіж, більше ніяких прихованих платежів

Передзвоніть мені