Відкриття магазину на м.Почайна

Відкриття магазину на м.Почайна

Шановні клієнти!
Мережа DomComfort продовжує розширюватися –  у Києві відкрився вже третій наш магазин. Тут ви зможете знайти різноманітну електроніку та побутову техніку і взяти розстрочку на будь-який товар.
DomComfort ставить собі на меті відкрити можливості комфортного побуду кожному, хто бажає жити у затишному домі. Саме тому ми пропонуємо прості та лояльні умови розстрочки на побутову техніку. Ми надаємо кредити без довідки про доходи, нам не важлива кредитна історія, а також розглядаємо заявки від студентів та пенсіонерів. Натомість вам необхідно буде лише сплачувати фіксований щомісячний платіж та користуватися обраною технікою одразу ж після схвалення заявки.
Ознайомитися з усім асортиментом DomComfort можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Якщо ж ви не можете визначитися з вибором, маєте питання щодо самої техніки чи умов розстрочки – завітайте до одного з магазинів мережі!Менеджери DomComfort допоможуть вирішити будь-які питання.
Ми раді, що сервіс DomComfort вже допоміг зробити свій дім кращим та зручнішим багатьом нашим клієнтам. І завдяки розширенню мережі ми стаємо доступнішими для більшої кількості покупців. Приходьте до нового магазину і дозвольте собі жити з комфортом!

Чекаємо на вас за адресою м. Почайна, проспект Степана Бандери 10б (вихід з метро до проспекту Степана Бандери)
Магазин працює щодня з 10:00 до 20:00
29.11.2019

Повернення до списку

Передзвоніть мені