Відкриття першого магазину DomComfort

Шановні клієнти!
У Києві відкривається перший магазин мережі DomComfort! Тут ви зможете обрати потрібну модель побутової техніки, електроніки чи меблів та оформити на неї моментальний кредит. Ми пропонуємо зручні умови кредитування, зокрема, ви можете обрати зручний для вас фіксований щомісячний платіж і отримати товар без першого внеску. Окрім цього для оформлення договору не потрібна офіційна довідка про доходи.
DomComfort ставить собі на меті зробити комфортний дім доступним для кожного, тому наші умови будуть прийнятними для будь-якого клієнта – ми пропонуємо кредит для студентів та кредит для пенсіонерів. DomComfort розглядає заявки максимально швидко, тож забрати обрані товари ви зможете у найближчий час.
Якщо вам важко визначитися з вибором, саме у магазини ви маєте змогу краще ознайомитися з різними моделями товарів. А наші менеджери допоможуть обрати найбільш вигідний варіант.
Магазин мережі DomComfort знаходиться за адресою м. Київ, ТД «Фестивальний», 2 поверх, просп. Володимира Маяковського,43/2
Ми працюємо без вихідних днів та перерв.
Режим роботи: з 10:00 до 20:00.
Приходьте до нас і зробіть свій побут комфортним все зараз!
04.10.2019

Повернення до списку

Передзвоніть мені