Каталог товаров
Мы помогаем улучшить бытовые условия каждого украинца!
Нам НЕ важлива Ваша кредитна історія

Нам не важна Ваша кредитная история

Нам не потрібна довідка про доходи

Нам не нужна справка о доходах

Якщо ви не можете більше платити - просто поверніть товар

Если вы не можете больше платить - просто верните товар

Зручний фіксований щомісячний платіж, більше ніяких прихованих платежів

Удобный фиксированный ежемесячный платеж, больше никаких скрытых платежей

АКЦИИ

DomComfort - интернет магазин бытовой техники, товары в рассрочку онлайн

Комфортний дім має бути доступним кожному. Саме з такою місією на українському ринку працює компанія DomComfort. Компанія є першою в Україні, що пропонує клієнтам побутову техніку, електроніку та меблі в онлайн розстрочку на умовах фіксованих щомісячних виплат.

За статистикою, в Україні кожен третій, хто звернувся за споживчим кредитом, отримує відмову. Вам знайома ця ситуація з власного досвіду? Втомилися від прихованих платежів та складних умов стандартних кредитів? У вас нема можливості сплатити перший внесок? Тоді інтернет-магазин DomComfort – найкраще рішення облаштувати свій дім.

DomComfort: розстрочка для всіх

Ми віримо, що оновити свій дім може кожен, адже взяти техніку в розстрочку онлайн у нас дуже просто. Ми пропонуємо такі переваги:

Висока якість товарів

DomComfort слідкує за новинками та оцінює попит на ринку побутової техніки й електроніки, в нашому каталозі представлений широкий вибір популярних моделей. Своїм клієнтам ми пропонуємо лише брендові товари з гарантією та всіма необхідними сертифікатами. До того ж, якщо ви взяли розстрочку онлайн в DomComfort, ви отримуєте подарунок – програму «+1 рік», за якою заводська гарантія на всі товари додатково продовжується на 12 місяців. Протягом гарантійного строку можна безкоштовно отримати такі послуги:

Підтримка наших клієнтів

Іноді буває важно визначитися з вибором побутової техніки, адже пропозицій на ринку доволі багато. Підібрати найкращий варіант за ціною та характеристиками допоможуть менеджери – кожен клієнт може проконсультуватися зі спеціалістами компанії DomComfort. Після того, як миттєва рорзстрочка буде оформлена, наші співробітники безкоштовно доставлять товар за вказаною вами адресою абсолютно безкоштовно! Ми організовуємо доставку до будинків та квартир навіть великогабаритних товарів, таких як холодильники, пральні машини тощо. Також наші спеціалісти безкоштовно встановлюють, підключають та тестують техніку. Тож клієнти нашого магазину не витрачають час та гроші на замовлення додаткових послуг – ми беремо на себе всі клопоти! Якщо ж вам не сподобалася техніка, яку ви взяли в розстрочку, з компанією DomComfort ви легко можете повернути її після мінімального строку використання, вказаного в договорі. Без комісій та штрафів! Ми цінуємо наших клієнтів і бажаємо щоби кожен дім був комфортним для життя!

Оформить заявку